Hizmetlerimiz

Konspet Tasarım

Konsept Tasarım

Kısaçizgi Mimarlık markalar adına yaptığı konsept tasarımlarında, müşterinin yatırımını sağlam bir zemine oturtmayı kendine amaç edinmiştir. Yapılan tasarımlarda yenilikçi, satış ve müşteri memnuniyet oranı yüksek tutulması amaçlanan bir anlayışla oluşturulur ve markanın kurumsal kimliğini destekler.

Mağaza, Showroom, Cafe & Restoran Tasarım

Özellikler perakende sektöründe deneyimli mimar ve iç mimarlardan oluşan ekibimiz kurumsal tasarımınıza uygun bir şekilde uygulama için gerekli projeyi tüm teknik detaylarıyla birlikte oluşturur, uygulama ekibiyle sürekli etkileşim içerisinde projenin başlangıcından teslim sürecine kadar gerekli desteği sunar.

Konspet Tasarım
Konspet Tasarım

İnşaat, Mekanik, Elektirik Uygulama ve Denetim Hizmetleri

Alanında deneyimli uzman ekibimiz ile birlikte projelerinizin mimari, mekanik ve elektrik uygulamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor, yerinde çözümler üreterek uygulama sürecini aktif ve programlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Mekanınıza ve kurumsal yapınıza uygun olarak tasarlanan ve 3d olarak görselleştirdiğimiz projelerinizi istekleriniz doğrultusunda yönlendirerek tamamlıyoruz. Tamamladığımız konsept tasarımınızı gerçeğe dönüştürmek için gerekli tüm teknik çizimleri hazırlıyoruz. Alanında uzman ekiplerimizle birlikte uygulama sürecini başlatıyor, gerekli denetimler ile birlikte projenin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Konspet Tasarım